Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

OTEVŘENO !!! Největší a nejlépe vybavený DinoPark v ČR naleznete v těsné blízkosti Ostravy - v Orlové. Rozkládá se na dvou náhorních plošinách a modely a atrakcemi je doslova nabitý.

Pozor ! Magická brána času do druhohor je otevřená !

DVANÁCTÁ SEZÓNA DinoParku OSTRAVA JE TADY !

Dvanáctá sezóna v největší síti zábavních parků právě začíná! S přicházejícím jarním sluncem se probouzí po dlouhém zimním spánku i naši dinosauři a brány do druhohor v každém z pěti DinoParků v České republice se pro první letošní návštěvníky již otevřely.

Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu do druhohor mezi statické i robotické ozvučené modely dinosaurů v životních velikostech a přírodních dekoracích, s novými dětskými atrakcemi, naučnými stezkami, skutečnými vykopávkami a spoustou zábavy pro děti i dospělé..

DinoPark jako každý rok pro Vás připravil spoustu novinek! V průběhu jara představí dinosauří rodinky našim návštěvníkům své potomky, i proto jsme letošní sezónu nazvali „Sezóna mláďat“. Přijďte si i vy udělat fotku s dinosauří drobotinou, obdivujte tři mladé Tyrannosaury při svých hrách, roztomilé Apatosaury, právě narozené Stegosaury a mnoho dalších.

V DinoParku Plzeň, Vyškov a Ostrava rozhodně nepřehlédnete 35 metrů velké pohyblivé Argentinosaury, největší robotické modely, které můžete od letošního roku v DinoParku vidět. DinoPark Ostrava se od svého založení v roce 2009 stal velmi oblíbeným a vyhledávaným turistickým cílem v Moravskoslezském kraji. Jeho branami prošlo již více než jeden a půl milionu návštěvníků. Vydejte se i Vy letos na dobrodružnou výpravu do druhohor mezi více než stovku statických i robotických modelů dinosaurů v životních velikostech s množstvím dalších atrakcí.

Letošní novinkou bude zcela předělaná a prodloužená trasa DinoExpresu s novým příběhem. Vláček návštěvníky opět zaveze do míst, kam by se pěšky mezi dinosaury báli a skutečným unikátem bude průjezd kolem 12m vysoké druhohorní sopky, která se ukáže v celé své soptící síle.

Malé návštěvníky jistě potěší rozšíření dětských atrakcí jako jsou prolézačky, houpadla, lanovka a mnohé další. Stejně jako v minulých sezónách i letos budou moci návštěvníci zavítat do 3D kina s panoramatickým filmem. V květnu se otevře také oblíbená Dětská mini ZOO, do které si budou moci děti přijít pohladit mláďata domácích zvířat. DinoPark je umístěn na pomezí Orlové a Doubravy, cca 10 km od Ostravy.

Cesta do minulosti Země

Cesta do minulosti Země - je pavilon se skutečnými autentickými artefakty z dávných dob od starohor až po dnešek. Můžete tak obdivovat skutečného třetihorního škorpiona, otisk křídel pravěkých vážek, fosílie přesliček nalezených na našem území, imitaci skutečného paleontologického výkopu a mnoho a mnoho dalšího a velmi zajímavého.

3D kino

Unikátní 3D kino je součástí DinoParku. Kino je umístěno uvnitř DinoParku. Jedná se o technicky velmi náročné zařízení, které dokáže promítat 2 obrazy současně, vzniká tak dojem plastičnosti obrazu. Návštěvníkovi jsou zapůjčeny 3D polarizační brýle a on dokáže film vnímat plasticky, vzniká tak iluze trojrozměrné projekce.

Ve 3D kině promítáme film - PŘÍBĚH MLÁĎETE. Film včetně originální hudby a průvodního slova byl vyráběn speciálně pro DinoPark a je promítán pouze zde.

Vstupné do 3D kina se neplatí a je již obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku.

Zajímavosti o dinosaurech

- Nejdelší drápy má Therizinosaurus, měl je až 1 metr dlouhé.

- Nejkratší jméno dinosaura je Mei.

- Nejdelší jméno dinosaura je Micropachycephalosaurus.

- Tyrannosaurus měl 13x lepší zrak než člověk.

- Nejpočetnější stádo dinosaurů mohlo mít až několik tisíc jedinců.

- Největším opeřeným dinosaurem byl Gigantoraptor.

- Nejdelší lebku měl rohatý Pentaceratops.

- Největší ptakoještěr byl Quetzalcoatlus s rozpětím křídel 18m a vážil však kolem 100 kg.

- Nejpodivnější dinosaurus byl Microraptor gui, který měl čtyři křídla.

- Předchůdce Tyrannosaura měřil jen 3 metry a na hlavě měl zváštní hřeben byl pojmenován Guanlong.

- Největším masožravcem byl Spinosaurus, měřil více než 18m.

- Největším býložravcem byl téměř neznámý Amphicoelias, který mohl dosahovat délky i přes 50m.

DinoExpres - Doporučujeme

Pro odvážné návštěvníky druhohor je připraven speciální silniční vlak DinoExpres.

- Tato souprava odveze naše cestující do míst, která nejsou v DinoParku pěšky přístupná, a na kterých uvidí nové modely a zažijí další dobrodružství.

- Jízda DinoExpresem trvá cca 20 minut.

- Neomezený počet jízd je obsažen již v ceně vstupenky, a to jak pro děti, tak i pro dospělé.

Kontakty - informace - rezervace - objednávky

DinoPark Ostrava / U DinoParku 1 / 735 33 / Doubrava

telefon: +420 378 774 636

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

web: www.dinopark.eu

Jdi nahoru
Dolů