Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Beltine Forest hotel

Beltine forest hotel - Ostravice

Hotel leží v samotném srdci Beskyd a příroda je nejen okolo, ale velmi citlivě zasahuje do všech hotelových částí. Relaxační zóny jsou zde velmi citlivě promyšleny. Podkrovní Chill-out s nabídkou masáží a hotelové wellness a spa poskytují příjemný, s přírodou spjatý, prostor stvořený k odpočinku a relaxaci.

Velká prosklená hotelová restaurace s letní terasou nabízí výhledy do údolí, na jehož protější straně dominuje nejvyšší hora Beskyd, Lysá hora. Večerní posezení si naopak můžete zpříjemnit v nočním Lounge baru, který jako jediný je kuřácký.

Celý tento resort disponuje 36 komfortně zařízenými hotelovými pokoji a 10 zahradními apartmány. V letních měsících je všem ubytovaným hostům volně přístupný vyhřívaný venkovní bazén.

Nedílnou součást hotelového resortu tvoří restaurace Koliba, která vyniká svou horalskou kuchyní upravovanou na ohni.

Ubytování v hotelu

Ne náhodou se v názvu našeho hotelu, nacházejícím se v malebném prostředí Beskyd, objevuje slovo „forest“. Každému z 36 luxusně vybavených pokojů byl vtisknut elegantní design, který symbolizuje spojení s přírodou. Při vytváření designu byly použity tlumené barvy a přírodní materiály; na zdi každého pokoje se rozpíná stylizovaný strom.

Naše postele jsou vyrobeny z masivního dřeva a vybaveny kvalitní matrací, aby si naši hosté po náročném dni co nejlépe odpočinuli.

V každém pokoji hotelu najdete vše, co potřebujete ke spokojenému pobytu: sociální zařízení, TV, minibar, hotelový trezor, telefon s přímou volbou, wifi, pohodlné župany, ručníky a přírodní koupelnovou kosmetiku.

Naše pokoje jsou rozmístěny ve třech podlažích a větší část z nich se pyšní nádherným výhledem na Lysou horu v Beskydech.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Rozdělení a popis pokojů

SINGL room Classic - jednolůžkový pokoj DBL Classic - dvoulůžkový pokoj DBL Panorama - dvoulůžkový pokoj s výhledem na Lysou horu DBL Luxury Classic - dvoulůžkový pokoj větších rozměrů s možností přistýlky DBL Luxury Panorama - dvoulůžkový pokoj větších rozměrů s možností přistýlky s výhledem na Lysou horu DBL Apartman Classic - dvoulůžkový pokoj s obývacím pokojem DBL Apartman Panorama -dvoulůžkový pokoj s obývacím pokojem s výhledem na Lysou horu DBL Honeymoon Apartman - dvoulůžkový pokoj s obývacím pokojem a vanou s chromoterapií s výhledem na Lysou horu Family Panorama (4 os) - dva dvoulůžkové propojitelné pokoje

Zahradní apartmány

Součástí hotelového wellness resortu v Beskydech je devět zahradních apartmánů, které vřele doporučujeme rodinám s dětmi.

Zahradní apartmán čítá dva pokoje: obývací pokoj (jehož součástí je proutěné dvojlůžko, TV, stolek a křesílka) a dvoulůžkový pokoj (kde se nachází druhé proutěné dvojlůžko a skříň). Abyste zůstali po celý den dobře a aktivně naladěni, jsou apartmány zařízeny v hravém a pozitivním designu. Samozřejmostí je sociální zařízení s masážním sprchovým koutem a terasa při vchodu do apartmánu.

K vybavení dále náleží minibar, telefon s přímou volbou, wifi, ručníky a kosmetika. Stejně jako celý hotelový resort, i zahradní apartmány jsou nekuřácké.

Wellness

Již od pradávna lidé prahnou po místě, které přivede jejich tělo i mysl do rovnováhy a zbaví je všech nastřádaných starostí. Místo, které je omladí a nabije pozitivní energií. Všem našim hotelovým hostům, kteří si chtějí vychutnat pravou oázu klidu a nechat odpočinout všechny smysly, doporučujeme návštěvu našeho wellness a spa centra, chlouby Beltine forest hotelu v Beskydech. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotného hotelového wellness centra působivě využívající hru barev a světel, ale také nádherný výhled na Lysou horu, který si vychutnáte během odpočívání na lehátkách.

Vyhřívaný vnitřní bazén

Bazén o velikosti 9 × 5 m s perličkovou lavicí a masážními tryskami.

Parní sauna 45°C

Umožní Vám volit mezi klasickou finskou saunou, tropickou lázní a vlhkou bylinnou lázní. Tato procedura je vynikající alternativou především pro ty, kteří špatně snášejí vysoké teploty ve finské sauně. Pára je zde doplněna mentolovým aroma.

Finská sauna do 95°C

Jedná se o jednu z nejstarších a nejoblíbenějších forem regenerace organismu. Saunování pozitivně působí na celou řadu tělesných funkcí a orgánů, ale také na naši psychiku. Pobyt ve finské sauně je vhodný pro zdravé jedince, kteří si chtějí uchovat a posílit kondici. Prohřívá tělo, uvolňuje svaly, prokrvuje pokožku, čistí póry a odstraňuje stres.

Tepidárium

Příjemná teplota 35°C a vyhřáté sezení slouží k mírnému a šetrnému prohřátí celého těla. Tato sauna je vhodná i pro osoby s kardiovaskulárními těžkostmi, protože pomáhá aktivaci imunitního systému bez extrémního zatížení krevního oběhu. Pohodlně se usaďte a pohleďte přitom na Lysou horu a okolí.

Kneippovy lázně

Jedná se o vodoléčbu s využitím střídavého působení teplé a studené vody, které podporuje tkáňový metabolismus a prokrvení. Kneippovy lázně jsou v hotelu Beltine v Beskydech pojaty velmi unikátně: jako zážitková masážní trasa organického tvaru.

Hydromasážní vana s chromoterapií

Má velmi pozitivní vliv na organismus. Uklidňuje tělo, osvěžuje ducha, uvolňuje bolesti, zvyšuje odolnost organismu a urychluje regeneraci. Společně s masážemi spadá do samostatně placených procedur- (cena 280 Kč / 20 minut). A to není zdaleka vše. Ve wellness centru Beltine forest hotelu v Beskydech na Vás čeká vícebodová masážní sprcha, aroma-tropický déšť, chladící mlha, odvážné vědro a ledová masáž.

Venkovní hotelový bazén

V horkých letních dnech Vám doporučujeme navštívit náš vyhřívaný venkovní bazén o velikosti 8 × 25 m s křišťálově průzračnou vodou. Odpočinete si na pohodlných lehátkách, obklopeni klidným zalesněným prostředím Beskyd, které střeží majestátní Lysá hora. K dispozici Vám bude číšník, který nezanechá žádné Vaše přání nesplněné. Protože bazén je k dispozici pouze hostům, ubytovaným v hotelovém areálu, užijete si u něj pocitu naprostého klidu a soukromí.

Vyhřívaný venkovní bazén je v provozu sezónně od května do září, v závislosti na klimatických podmínkách.

Kontakty - informace - rezervace

FOREST HOTEL / Ostravice - 0386 / 739 14 / Ostravice / tel: +420 604 211 845 / +420 558 402 900

email: recepce@foresthotels.cz

web: beltinehotel.cz
Jdi nahoru
Dolů