Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Hotel Grůň

Hotel Grůň - Mosty u Jablunkova se nachází v Moravskoslezských Beskydech na úpatí vrchu Grůň ve výšce 550 metrů nad mořem. Hotel je dostupný nejen automobilem, ale i vlakem, stanice „Mosty u Jablunkova“, nebo autobusem, zastávka „Obecní úřad“, které jsou vzdáleny od hotelu cca 500 metrů. Pro návštěvníky z řad motoristů jsou k dispozici dvě parkoviště přímo u hotelu o celkové kapacitě 170 aut.

Hotel je bezbariérový, s vnitřním výtahem. Hotel je držitelem certifikatu "BEZ BARIER".

Nabídka ubytování v hotelu Grůň : Ubytování je připraveno ve 20 dvoulůžkových a v 1 třílůžkovém pokoji. Pro imobilní občany je zde 1 dvoulůžkový pokoj a k dispozici hotelový výtah. 2 apartmány s uzavřenými ložnicemi, kuchyňskou linkou a sedací soupravou mají možnost přistýlek. V 1 apartmánu je rohová vana. Ve všech pokojích je sociální zařízení, televize, lednice, wi-fi a připojení k internetu.

Hotelová restaurace nabízí 180 míst u stolů a 5 míst u barového pultu. Ve stylovém prostředí interiéru, jemuž dodává na útulnosti masivní dřevěná, srubová konstrukce a kouzlo plápolajícího ohně robustního krbu se určitě budete cítit příjemně a uvolněně. O Vaši pohodu se budou starat profesionální kuchaři, kteří pro Vás celoročně připravují místní speciality - bramborové placky, halušky, ale minutková jídla zahraniční i domácí kuchyně (steaky, tatarák). Na čepu je Budvar 10º, 12º, tmavý ležák a specialita: 12º kvasnicový ležák, točená kofola a další bohatý sortiment alko i nealko nápojů. V restauraci je k dispozici dětský koutek.

Součásti hotelu je terasa s venkovním barem, která funguje celoročně. Na terase je příjemné posezení s výhledem na okolní krajinu. Ve Ski areálu si rozproudíte krev nějakým adrenalinovým zážitkem a zatímco Vaše děti budou dál skvěle dovádět, vy se posadíte na terasu hotelu, dáte si nějakou krajovou specialitu a budete se kochat nádherným výhledem na Těšínské Beskydy.

Provozní doba restaurace Pondělí - neděle: 10.00 - 22.00

V prvním přízemním podlaží hotelu Grůň se nachází technicky nadstandardně vybavená školicí místnost. Její dispoziční řešení bylo přizpůsobeno jak školícím potřebám, tak možnosti využití pro menší společenské akce. Na každém podlaží jsou toalety a v salónku bar pro malé občerstvení. Školící kapacita salónku je 30 osob, pro společenské akce až 40 osob

Konference - školení - společenské akce : Prostory hotelu Grůň jsou ideální pro konání nejrůznějších obchodních jednání, konferencí, rautů, školení, oslav a workshopů. V prvním přízemním podlaží se nachází technicky nadstandardně vybavené školicí prostory (k dispozici je Vám videoprojekce, samostatné PC). Dispoziční řešení tohoto salónku bylo přizpůsobeno jak školícím potřebám, tak možnosti využití pro menší společenské akce. Maximální kapacita školící místnosti je 30 osob. - pro potřeby většího školení jsme připraveni Vám zajistit prostory restaurace, k dispozici je Vám promítací plátno, videoprojekce, výborné ozvučení, přenosný mikrofon. - školící kapacita je až 100 osob - podmínky pro Vaše školení Vám zajistíme i na některém z apartmánů, které mají rozměry 110 m2 - na Vaše přání možnost doprovodného programu

Wellness - sauna : Sauna s možností nastavení režimu suchá, vlhká, mokrá, parní. Základní cena za pronájem na 60 minut: 200 Kč Poplatek za každou osobu: 50 Kč.

Bazén - aquapark v Mostech u Jablunkova : Aquapark Mosty u Jablunkova se nachází v centru obce, v dostupnosti vlakového i autobusového spojení. Otevírací doba - sobota a neděle 9,00 - 18,00 hod., ve dnech školního vyučování 13,00 - 18,00 hod..Vstupné dospělí 50,- Kč, děti, studenti, důchodci nad 65 let, držitelé průkazu ZTP 25,- Kč, děti do tří let vstup zdarma, děti do deseti let pouze v doprovodu osoby starší 18 let.Bazén nepravidelného tvaru o délce 16,67 a šířce od 9 do 15 metrů s proměnnou výškou dna od 15 do 130 cm, objem vody cca 200 m3, vodní plocha 200 m2 - kapacita 330 osob.Doprovodná zařízení - atrakce:Malý a velký chrlič, stěnová masážní tryska, skluzavka, vodní ježek, vodní stěna, perlička mělčina, perlička hlubina, masážní lavice, plážový volejbal. Informace - rezervace : na tel. čísle 558 337 911 - Obec Mosty u Jablunkova - nebo Tomáš Kohut : tel.: 723 477 404

Kontakty - informace - rezervace : Telefon - recepce : +420 558 339 447 / Telefon restaurace : +420 558 339 448

email : hotel@hotelgrun.cz / web : www.hotelgrun.cz
Jdi nahoru
Dolů