Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Penzion Rališka

Penzion Rališka je samostatně stojící zděná chalupa v rekreační části Horní Bečvy, která se nachází v klidné, slunné části s krásným výhledem na okolí. Vaši dovolenou zde si jistě zpříjemníte posezením na terase se zahradním nábytkem.

Penzion nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech. Jeden apartmán je pro 9 osob a druhý pro 4 osoby.

Do centra vesnice je to necelé 3 km. V blízkosti penzionu se nachází restaurace.

V penzionu Rališka si zcela jistě užijete jak aktivní dovolenou tak i příjemně zrelaxujete. Svého domácího mazlíčka si samozřejmě můžete vzít s sebou.

Nabídka ubytování - apartmán. 2 pokojový apartmán – pro 4 osoby: Ubytování pro 4 osoby. / Ložní prádlo a ručníky v ceně. / Nástup možný kdykoliv / Parkování zdarma před objektem / E-topení / WiFi zdarma

Zvířata jsou povolena

Přízemí : Malá předsíň / 1 Koupelna – WC, sprcha, umyvadlo / Obytná kuchyň – plně vybavena – el.sporák, lednice, nádobí, kávovar, / TV-satelit, 2 lůžka / 1 Pokoj – 2 lůžka

4 pokojový apartmán až pro 9 osob : ubytování pro 9 osob / 1 přistýlka k dispozici zdarma / Ložní prádlo a ručníky v ceně / Nástup možný kdykoliv.

Parkování zdarma před objektem / E-topení / WiFi zdarma / Zvířata povolena

Přízemí: Obývací pokoj – kachlová kamna, klavír, pohovka, rádio - TV - satelit. Obytná kuchyň – přímo propojena s obývacím pokojem, vybavena (el. sporák, lednice, nádobí, kávovar) Pokoj se 3 lůžky. Koupelna – sprcha, 2x umyvadlo WC – samostatně

Patro : Sprcha – umyvadlo / WC – samostatně / 1 Pokoj se 4 lůžky / 1 Pokoj se 2 lůžky

V létě jistě využijete možnosti krásného koupání v nedaleké přehradě. Milovníci pěší turistiky zde najdou nesčetné množství turistických tras. Na své si rovněž přijdou i cyklisté, kteří ocení méně náročné i velmi náročné cyklostezky.

V zimním období můžete navštívit oblíbený Skiareál Rališka se sedačkovou lanovkou, dostupný přímo z penzionu, asi 100 m od něj. Je to ideální středisko pro rodiny s dětmi. V dosahu 20 km najdete další známé lyžařské areály jako Skiareál Bílá a Skiareál Sachova studánka.

KONTAKTY - INFORMACE - REZERVACE : Horský penzion Rališka / Horní Bečva - 380 / 756 57 / Horní Bečva

Mobil: +420 723 080 471 / e-mail: info@beskydy-raliska.cz / Web: www.beskydy-raliska.cz

GPS : 49°25’4.729″N / 18°18’49.55″E

Jdi nahoru
Dolů