Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Wellness hotel Kempa

Wellness hotel Kempa se nachází v malebné vesničce Bukovec v Beskydech, kousek od polských hranic.

Na výběr k vašemu ubytování je 11 útulných pokojů s možností přistýlky a 4 apartmánů. Mezi standartní vybavení všech pokojů hotelu patří koupelna s vlastním sociálním zařízením, LCD televize, trezor, nábytek z masivního dřeva a fén na vlasy.

Veškeré hotelové pokoje disponují velkým balkonem s krásným výhledem na Beskydy a na zdejší přírodu a hory. Wifi připojení je dostupné v celé budově hotelu. Na výborném a kvalitním jídle si můžete pochutnat v hotelové restauraci

Pro Vaši relaxaci můžete využít luxusní hotelové wellness centrum s vnitřním bazénem s ohřívanou vodou, solnou jeskyni, saunu, vířivku či možnost různých masáží

Parkování je možné před hotelem zdarma.

Popis a umístění wellness hotelu Kempa

Nově vybudovaný luxusní wellness Hotel Kempa vám nabízí senzační ubytování uprostřed přírody těšínských Beskyd. Hotel Kempa se nachází na nejvýchodnějším konci České republiky, v obci Bukovec nedaleko česko-slovensko-polského trojmezí. K hotelu patří lyžařský areál s vlekem a dráhou pro snowtubing, v létě je kopcovitá Gorolie, jak se zdejšímu kraji odjakživa říká, skvělou destinací a výchozím místem pro výlety pěšky i na kole. Wellness hotel Kempa nabízí 11 nadstandardně zařízených luxusních pokojů a 4 apartmány s výhledem na okolní kopce a Beskydy. Hotel má vlastní restauraci, moderní špičkově vybavené wellness centrum, půjčovnu horských kol i sál a salonek k pořádání společenských, popřípadě podnikových a soukromých akcí. Do vyšších pater hotelu jezdí výtah, před budovou se nachází dostatek bezplatných parkovacích míst.

Wellnes

VE WELLNESS CENTRU HOTELU KEMPA JE PRO VÁS PŘIPRAVENO KRÁSNÉ A STYLOVÉ ZÁZEMÍ PRO RELAX, REGENERACI, ZÁBAVU A UVOLNĚNÍ. BAZÉN JE VYHŘÍVANÝ NA 28 - 30°C, MÁ TVAR LEŽATÉ OSMIČKY, KTERÁ TVOŘÍ 2 KOUPACÍ ČÁSTI - DĚTSKOU (HLOUBKA 70 CM) A PLAVECKOU (HLOUBKA 150CM). OBKLAD BAZÉNU JE PROVEDEN Z KLASICKÉ MODROBÍLÉ MOZAIKY A EFEKTNÍ JE I JEHO PODVODNÍ OSVĚTLENÍ. BAZÉNOVÝMI ATRAKCEMI JSOU ZEJMÉNA VODNÍ CHRLIČ, PERLIČKOVÁ LAVICE A DNOVÝ BLOWER.

FINSKÁ SAUNA NABÍZÍ SKVĚLOU PŘÍLEŽITOST PRO NIČÍM NERUŠENOU RELAXACI. V PROSTORNÉ SAUNOVÉ KABINĚ Z TOPOLOVÉHO DŘEVA VYHŘÍVANÉ NA 90°C MŮŽE ZDE POHODLNĚ ROZJÍMAT AŽ ŠEST OSOB. U SAUNY JE K DISPOZICI LEDOVÁ SPRCHA A OCHLAZOVACÍ VĚDRO. ODPOČÍVAT PO SAUNOVÉM RITUÁLU MŮŽETE V SOLNÉ JESKYNI.

DÁLE JSOU K DISPOZICI MASÁŽE OD KLASICKÝCH RELAXAČNÍCH, PŘES MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY AŽ PO REGENERAČNÍ ZÁBALY.

SOLNÁ JESKYNĚ JE VYBUDOVÁNA Z 9 TUN KAMENNÉ SOLI, TAKŽE KLIMA JE ZDE OPRAVDU VYJÍMEČNÉ. PŘÍJEMNOU ATMOSFÉRU DOTVÁŘÍ LED OSVĚTLENÍ A RELAXAČNÍ HUDBA

WHIRPOOL VÁS NÁDHERNĚ PROHŘEJE, ZEJMÉNA KDYŽ PŘIJDETE VYMRZNUTÍ PO ŘÁDĚNÍ VE SNĚHU NEBO KDYŽ VÁS VENKU ZASKOČÍ SYCHRAVÉ POČASÍ.

OBČERSTVENÍ DO WELLNESS CENTRA JE MOŽNO ZAKOUPIT V RESTAURACI NA BARU.

VŠECHNY SLUŽBY VE WELLNESS CENTRU MŮŽETE SVÝM BLÍZKÝM ZAKOUPIT TÉŽ I FORMOU DÁRKOVÉHO POUKAZU.

Nabídka a popis ubytování

HOTEL KEMPA NABÍZÍ UBYTOVÁNÍ V 11 DVOULŮŽKOVÝCH POKOJÍCH ( S MOŽNOSTÍ PŘISTÝLKY ) A V 4 LUXUSNÍCH APARTMÁNECH. VŠECHNY POKOJE JSOU NOVÉ A ÚTULNÉ, STANDARDNĚ VYBAVENÉ SAMOSTATNOU KOUPELNOU S WC A SPRCHOVÝM KOUTEM NEBO VANOU, FÉNEM, NÁBYTKEM Z MASIVNÍHO DŘEVA, LCD TV A TREZOREM.

POKOJE A APARTMÁNY MAJÍ SAMOSTATNÝ BALKÓN, ZE KTERÉHO JSOU KRÁSNÉ VÝHLEDY NA ZDEJŠÍ PŘÍRODU, HORY A BESKYDY. V CELÉM HOTELOVÉM KOMPLEXU JE K DISPOZICI ZDARMA WIFI PŘIPOJENÍ K INTERNETU A NA KAŽDÉM POKOJI JE K DISPOZICI I PEVNÉ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ.

PRO ZÁKAZNÍKY NAŠEHO HOTELU NABÍZÍME MOŽNOST BEZPLATNĚ SI ZAPŮJČIT NOTEBOOKY, POPŘÍPADĚ TELEFONOVÁNÍ DO VŠECH SÍTÍ V RÁMCI ČR.

PRO NOVOMANŽELE PŘIPRAVÍME KRÁSNÉ A PROSTORNÉ APARTMÁ.

V HOTELU JE K DISPOZICI VÝTAH. PARKOVACÍ STÁNÍ JSOU ZDARMA PŘÍMO U OBJEKTU HOTELU KEMPA.

PROVOZNÍ DOBA RECEPCE : OD 07:00 DO 19:00 HODIN.

SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO UBYTOVÁNÍ JSOU BOHATÉ SNÍDANĚ FORMOU BUFETOVÝCH STOLŮ.

JSME DOBŘE PŘICHYSTÁNI I PRO NAŠE DĚTSKÉ HOSTY, PROTO MÁME PŘIPRAVENY 2 VNITŘNÍ DĚTSKÉ KOUTKY. JEDEN Z NICH JE SOUČÁSTÍ RESTAURACE A DRUHÁ PROSTORNÁ HERNA JE V KLIDNĚJŠÍ ČÁSTI HOTELU. KOUTKY JSOU VYBAVENY SPOUSTOU HRAČEK, SKLUZAVKOU, KULIČKOVÝM BAZÉNKEM, LEZECKOU STĚNOU, TELEVIZÍ A POD.

PRO MIMINA JSOU NACHYSTÁNY PRAKTICKÉ VĚCI JAKO PŘEBALOVACÍ PULT, NOČNÍK A DĚTSKÉ WC.

TAKÉ JSME PRO DĚTI VYMAKALI VENKOVNÍ HERNÍ CENTRUM S PÍSKOVIŠTĚM, PROLÉZAČKAMI, HOUPAČKAMI A SKLUZAVKAMI. HIT PRO DĚTI! - ŽIVÝ KRÁLÍČEK FRONY A U HOTELU V BOUDĚ BERNARDÝN ÁJA.

Adresa hotelu: / Bukovec - 180 / Bukovec / 739 85

Kontakty:

Tel. manager : +420 775 635 663 / Tel. recepce : +420 774 479 543

Email: info@hotelkempa.cz

www: hotelkempa.cz
Jdi nahoru
Dolů