Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Horský hotel Relax

Horský hotel Relax *** se nachází na severovýchodě České republiky v Beskydech na okraji malebného valašského městečka Rožnova pod Radhoštěm. Hotel Relax je situován na kopci uprostřed lesoparku a Beskydské přírody, přibližně 15 minut chůze z centra Rožnova. V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je velká řada možností pro aktivní sport, lyžování, cyklistiku, letní i zimní turistiku, cykloturistiku a nepřeberné množství různých sportovních aktivit. Nabízí se také nepřeberná řada možností odpočinku a relaxace formou výletů do zajímavých míst tohoto kraje i návštěvou sportovních zařízení města Rožnova - (vyhřívaný krytý bazén s tobogánem, venkovní vyhřívané bazény, tenisové kurty, minigolf, kuželky, golfové hřiště, zimní stadion, bowling, Valašské muzeum v přírodě ).

Hotel Relax je vybaven veškerou potřebnou technikou a odpovídajícími sály pro pořádání sympózií, školení, porad a konferencí, včetně rozsáhlého a plně vybaveného kongresového centra. Hotel nabízí možnost sportovního vyžití ve fitcentru, tenisových kurtech, vnitřním a venkovním vyhřívaném bazénu, automatická kuželna se dvěma dráhami, minigolfu a dětském hřišti přímo v areálu hotelu, dále stolní tenis, volejbalové hřiště.

Hotel nabízí možnost sportovního vyžití ve fitcentru, tenisových kurtech, vnitřním a venkovním vyhřívaném bazénu, automatická kuželna se dvěma dráhami, minigolfu a dětském hřišti přímo v areálu hotelu, dále stolní tenis, volejbalové hřiště.

Ubytování : Nabízíme 85 dvoulůžkových, plně vybavených pokojů, některé s možností přistýlky, 3 luxusní apartmány , jeden upravený pokoj pro tělesně postižené. Všechny pokoje jsou vybaveny bezpečnostním zámkovým kartovým systémem. Všechny hotelové pokoje mají vlastní balkon s výhledem na okolní lesy, koupelnu se sprchou, WC, televizi se satelitními programy. Možnost připojení k internetu - WI-FI

Beskydský hotel Relax je rovněž vybaven pro poskytování rehabilitačních služeb : Vnitřní a venkovní bazén / Tenisový kurt / Sauna / Masáže / Koupele / Vodoléčba

Vstup do hotelových bazénů je pro ubytované hosty zdarma.

Hotelová gastronomie a stravování. Ochutnejte valašské speciality horského hotelu v příjemném prostředí restaurace. Restaurace s letní terasou Kavárna Atrium pro pořádání rautů a společenských večerů, denní bar Snídaně je formou bufetu, možnost polopenze i plné penze (výběr vždy ze tří jídel) nebo individuálně dle jídelního lístku. Pro milovníky grilování a specialit na grilu je připravena možnost grilování v přírodě v těsné blízkosti hotelu Relax.

Nabídka hotelových služeb : Wellness, relax, masáže, směnárna, úschovna cenných předmětů, půjčovna horských kol, vlastní hlídané parkoviště. Přijímáme platební karty: VISA, EC/MC, AMERICAN EXPRESS

Prostory hotelu Relax jsou ideální pro konání nejrůznějších oslav, obchodních jednání, konferencí, školení a workshopů. Hotel je vybaven veškerou technikou a odpovídajícími sály pro pořádání sympózií, školení, porad a konferencí.

2 x ozvučený sál pro 100 osob / 2 x salónky pro 40 osob / 1 x salónek pro 30 osob / 1 x salónek pro 15 osob.

Konferenční sály jsou kvalitně a profesionálně ozvučené a vybavené veškerou potřebnou audiovizuální technikou.

Hotel Relax se nachází ve směru příjezdu od Valašského Meziříčí ve směru na Rožnov projedete 1. světelnou křižovatku rovně a asi po 1 km, na dohled před 2. světelnou křižovatkou odbočíte doleva. Ve směru od Frenštátu pod Radhoštěm odbočíte na světelné křižovatce doprava a zhruba po 100 metrech opět doprava. Po dalších cca 200 metrech již přijedete přímo k areálu hotelu Relax.

Kontakt: Beskydský hotel RELAX *** / Lesní - 1689 / Rožnov pod Radhoštěm / PSČ 756 61 / Czech Republic

Telefon: (+420) 571 648 100-1 / Fax: (+420) 571 648 106

E-mail: hotelrelax@seznam.cz / web: www.hotelrelax.cz

Jdi nahoru
Dolů