Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Hotel Šipka

Útulný rodinný hotel nacházející se v srdci malebného, historického města Štramberk.

Majestátná Trúba, jedinečné přírodní arboretum, mýty opředená jeskyně Šipka, Národní sad, unikátní příroda a především celkový genius loci tohoto městečka. To je unikátní místo přezdívané moravský Betlém.

Ať již hledáte místo pro klidnou či romantickou dovolenou ve dvou, chcete strávit s rodinou aktivní dovolenou nebo potřebujete prostor pro produktivní výjezdní zasedání – k tomu všemu vám Hotel Šipka nabídne skvělé zázemí. Pohodlné ubytování několika kategorií, restaurace i s dvěma zahrádkami, konferenční prostory, privátní finská sauna i zázemí pro svatby či rodinné oslavy, to vše vám nabízí náš rodinný hotel v samotném srdci Štramberku.

Pokoje:

Hotel Šipka poskytuje pohodlné ubytování ve 12 jedno a dvoulůžkových pokojích typu Standard a Deluxe. K dispozici jsou 3 jednolůžkové, 7 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá. Celková kapacita hotelu je 21 lůžek a 7 přistýlek. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem či rohovou vanou a sociálním zařízením. Samozřejmostí je televize a stabilní Wi-Fi připojení k internetu.

Další služby:

Hotel Šipka má vlastní stylovou restauraci s širokou nabídkou jídel a nápojů, včetně místních specialit jako jsou piva z pivovaru Zenke či Štramberské uši. Od března 2020 restaurace nabídne zcela nové menu založené na místních specialitách. Díky velkému sálu i uzavřené vnitřní zahrádce je náš hotel vyhledávaný také pro pořádání rodinných oslav a svateb a to s kapacitou až 80 osob. S domácími mazlíčky není žádný problém, mohou jak do restaurace, tak za příplatek i na pokoje. V chladných měsících je v provozu luxusní privátní finská sauna pro 4 až 6 osob.

Svatby:

Štramberk, jedno z nejkouzelnějších, mýty propletených a především jedno z nejvoňavějších míst na celé severní Moravě. Těžko byste hledali místo s takovým genia loci, jako městečko pod majestátnou Trúbou.

Uvažujete nad stylovou svatbou s obřadem pod širým nebem s jedinečným výhledem? Nebo plánujete tradiční svatbu v malebném kostelíku v srdci historického náměstí? Toto vše Štramberk nabízí. Rádi vám váš velký den pomůžeme zrealizovat dle vašich představ. Hledáte svatebního koordinátora nebo máte vše vymyšleno a hledáte jen sál či uzavřenou zahrádku k pronájmu? To vše a mnohem více vám můžeme nabídnout. Kontaktujte nás a domluvte si s námi nezávaznou schůzku, rádi vám připravíme nabídku na míru.

Konferenční zázemí :

Hledáte inspirativní místo pro konference, výjezdní zasedání, školení či přednášky? Nabízíme vám konferenční sál s kapacitou až 60 osob, vybavený profesionální projekční i ozvučovací technikou. Coffee breaky či rauty vám rádi připravíme na míru.

Parkování:

Pro váš větší komfort nabízíme také možnost parkování přímo u hotelu nebo ve dvoře.

Kontakty:

www.hotelsipka.com – možnost online rezervací

email: recepce@hotelsipka.com

Tel.: +420 777 050 210

Jdi nahoru
Dolů