Umístění a lokalizace hotelu Javorník

Poloha Hotelu Javorník *** je na hranicích Slovenska a Čech. Javorník je luxusní hotel, který zasahuje do lokalit Čertův, Beskydy a Valašsko. Díky tomu máte u nás na výběr několik turistických tras, lyžařských možností či výletů do okolí.
 
Nacházíme se v těsné blízkosti ( cca 4 km) od rekreačního a lyžařského střediska Kohútka. Ze slovenské strany se k nám nejrychleji dostanete přes vesnici Lazy pod Makytou, z české strany doporučujeme jít směrem na Nový Hrozenkov.

Hotel Javorník a wellness

Horský hotel Javorník *** je zaměřen na kvalitní a dokonalé wellness, pohodlné a útulné ubytování, které připomíná rodinnou atmosféru a bohaté sportovní vyžití .

Součástí pobytu a cestování je nejen poznávání jiných krajů, ale i relax. Pokud hledáte wellness hotel na úrovni a zároveň ubytování v krásné, čisté přírodě, navštivte Hotel Javorník.
Unikátní propojení wellness světa s výhledem na okolní přírodu nenajdete jen tak lehce. V hotelu Javorník je však možné sedět ve vířivce a zároveň pozorovat, jak venku pomalu padá sníh, nebo zapadá slunce.
 
Wellness studio hotelu Javorník Vám nabízí :
 
 • Whirpool vířivka s výhledem na okolní lesy a přírodu. A pokud se podaří, možná uvidíte i zvěř prohánějící se v blízkém okolí.
 • Tradiční parní sauna
 • finskou sauna
 • ochlazovací vědro
 • sprchová oáza
 • Infra sauna - ( která pomůže nejen relaxu duše, ale i pokožky )
 • Vyhřívané lehátka v odpočinkové zóně.
 • Profesionální masáže od kvalifikovaných masérů podle nabídky a zájmu ( reflexní, celotělové, masáž šíje, chodidel, zad ).
 • Wellness je k dispozici nejen ubytovaným hostům, ale i návštěvníkům hotelu.
 
VIP wellness:
Wellness centrum je možné spustit i pro uzavřenou společnost, maximálně však pro 12 osob.
Čas je nutno dohodnout předem. Při VIP Vám garantujeme, že váš relax nebude rušen ani návštěvníky hotelu ani ubytovanými hosty.

Poloha wellness hotelu Javorník

Rodinný wellness hotel Javorník *** se nachází v horském prostředí Javorníků, v přírodní rezervací Čertov. Lokalita je součástí Chráněné krajinné oblasti Kysuce, ve které najdete krásné lesy, čistý horský vzduch, turistické chodníčky, lyžařské sjezdovky, běžecké trasy a hlavně neporušenou přírodu. Právě přírodní lokalita dodává pobytem v hotelu jedinečné kouzlo. Hotel se nachází na hranicích Slovenska a Česka, jen kousek od Valašského království, které je součástí Beskyd. I proto je vyhledávaný a oblíbený turisty z obou zemí.

Nabídka ubytování

Wellness Hotel Javorník *** nabízí ubytování v klasických pokojích, v apartmánech nebo v mezonetovém bytě (po dohodě).
 
Ubytování je moderní, příjemné a sociální zařízení je pro každý pokoj zvlášť. Ubytování vám připomene domov, protože rodinná atmosféra a pohoda jsou našimi hlavními kritérii. V případě pobytu s dětmi umíme zajistit dětskou postýlku, v případě rodinných pobytů zase přistýlku na pokoj.
 
Celkově je k dispozici 18 pokojů a 60 stálých lůžek.

Možnosti ubytování v hotelu Javorník

Možnosti ubytování:
 
8 dvoulůžkových pokojů s výhledem na les a sjezdovky.
V případě potřeby je možné doplnit pokoje o přistýlku. Přistýlku je možné přidat do 6 pokojů. Sociální zařízení je na pokoji (WC, sprcha).
 
6 třílůžkových pokojů s výhledem na lesy a sjezdovky. Všechny trojlůžko je možné předělat na 4-lůžkovou pokoj díky přistýlce. Sociální zařízení je na pokoji (WC, sprcha).
 
2 čtyřlůžkové apartmány bez kuchyňky se dvěma samostatnými místnostmi a společným sociálním zařízením (WC, sprcha) pro obě místnosti. Apartmány mají výhled na lesy a sjezdovky. V apartmánu není možnost přistýlky.
 
2 čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky, opět s výhledem na lesy a sjezdovky. Apartmán je tvořen dvěma samostatnými místnostmi a společným sociálním zařízením (WC, sprcha). Přistýlka vytvoří z apartmánu příjemné ubytování pro 6 osob. Bez kuchyňky.

Mezonetový byt (4 až 6 lůžkový), s úžasným výhledem na celé Javorníky. K dispozici velká kuchyň, obývací pokoj, 2 samostatné pokoje, 2 WC a velký šatník. Mezonetový byt je v nabídce pouze po telefonické dohodě.

Stravování a hotelová gastronomie

Příjemný zážitek v hotelu Javorník *** umocní i skvělá kuchyně a příjemné posezení v moderních a elegantních prostorách restaurace či denního baru. Jelikož jsme československý hotel, snažíme se i nabídku denního či obědového menu přizpůsobit právě tradičním slovenskými a českých chutím. Pokrmy připravujeme ve spolupráci s okolními farmáři z Javorníků či z Valašska. Nechybí vynikající Moravské vína, chlazené české pivko, domácí uzené a milý, vstřícný personál.
Na objednávku lze připravit několik speciality, např. jehněčí masíčko, pečené nebo grilované vepřové koleno, hovězí guláš, pravý tatarák voňavou pizzu, hovězí hamburgery, studené mísy na oslavy či posezení a mnoho dalších jídel přesně podle vašich chutí.
 
Polopenze, plná penze:
Pro ubytované hosty zajistíme snídaně, obědy i večeře. Snídaně jsou u nás standardně v ceně pobytu, obědy a večeře je nutné si připlatit.
 
Občerstvení pro oslavy, svatby, školení, rauty, teambuildingy:

Umíme zabezpečit catering pro všechny vyjmenované akce.

Zajistíme např. přípitek, studené mísy, švédské stoly nebo jednotlivé chody přesně podle Vašich přání.

FOTOGALERIE - hotelová restaurace - gastronomie

INFORMACE PRO ŠKOLY - lyžařské kurzy - škola v přírodě

Javorníky a celá přírodní oblast Čertova se již dlouhá léta těší velkému zájmu lyžařů ze Slovenska a Česka. Právě díky horskému položení je zde lyžování samozřejmostí každý rok a v případě chudší sněhové nadílky funguje i umělé zasněžování. Lyžařské kurzy jsou zde zárukou kvalitního lyžování, které se nachází v těsné blízkosti hotelu.
 
Lyžařský kurz má k dispozici:
Známé lyžařské středisko www.skicertov.sk , které se nachází hned u hotelu. Vhodné je pro lyžařské kurzy pro začátečníky, ale i pokročilé.
Oblíbené lyžařské centrum www.kohutka.cz (jen 5 km od hotelu), které kromě lyžařských tratí nabízí i udržované běžkařské tratě.
Hotel nabízí služby wellnessu i pro lyžařské kurzy. Zajištěna je strava (vždy po dohodne s vedoucím kurzu), lyžárna a společenská místnost na volnočasové aktivity. Wifi je v celém hotelu.
Celková kapacita hotelu je 60 stálých lůžek, 10 přistýlek. Pokoje jsou moderní a každá má vlastní sociální zařízení.
 
Školy v přírodě najdou v Javorníkách krásnou podzimní nebo jarní přírodu, stvořenou pro lehkou či středně náročnou turistiku. Děti mají možnost vyřádit se v okolí hotelu, poznat nový kraj či sednout na autobus a navštívit bohaté atrakce, které se nacházejí do cca 50-ti kilometrů od hotelu. Školy v přírodě v hotelu Javorník mají bohatou tradici a spokojené od nás odcházejí nejen děti, ale i učitelky.
 
Školy v přírodě mají k dispozici:
Několik kvalitních a zajímavých turistických tras po okolí, od nenáročných až po středně náročné.
Výlety do okolí ( ZOO, muzea, Valašské království a mnoho dalších ).
Wellness služby, kompletní zabezpečení stravy (vždy po dohodě s vedoucím školy v přírodě) a společenskou místnost na volnočasové aktivity.
Wifi je v celém hotelu.

Celková kapacita hotelu je 60 stálých lůžek, 5 přistýlek. Pokoje jsou moderní a každá má vlastní sociální zařízení.

Kongresy - obchodní jednání

Hotel Javorník nabízí nerušené a příjemné zařízené prostory pro firemní kongresy či jednání.
 
Své byznys aktivity můžete uspořádat ve společenské místnosti s kapacitou až 50 osob. Zajistíme Vám stravování, obsluhu, nerušené prostředí a v případě zájmu i vstup do wellness centra hotelu.
 
Proč uspořádat kongres právě v hotelu Javorník?
 
 • - Čeká na vás moderně vybavená místnost s wifi.
 • - Flipchart a dataprojektor je v ceně pronájmu místnosti.
 • - Sezení přizpůsobíme vašim potřebám a přáním.
 • - Kapacita společenské místnosti je až 50 osob.
 • - Společenská místnost má vlastní sociální zařízení.
 • - Možnost cateringu (obložené mísy nebo teplý oběd či večeře).
 • - Možnost vstupu do wellness, případně zajištění ubytování.
 • - Parkování před hotelem je zdarma.

Mapa příjezdu - jak se k nám dostanete

KONTAKTY - INFORMACE - REZERVACE

Wellness Hotel Javorník ***
Lazy pod Makytou - 646
020 55 Lazy pod Makytou
 
 
Recepce:
Tel .: +421 424 111 266
Mobil: +420 737 345 676
 
Mobilní číslo je možno kontaktovat rovněž přes službu Viber a Whats App.
 
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

FOTOGALERIE - ubytování v hotelu Javorník

FOTOGALERIE - hotelová gastronomie

Copyright © www.BESKYDY.eu. Na veškeré texty, fotografie, články a informace zde uvedené se vztahují autorská práva. Upozorňujeme že jakékoliv kopírování či přepisování textů, článků, informací nebo kopírování fotografií bez písemného souhlasu provozovatele a majitele stránek je trestné podle zákona o autorských právech. e-mail : info@beskydy.eu  /  telefon redakce : 737 805 346

Portál Beskydy.eu používá k poskytování inteligentních služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.