Popis a umístění hotelu Relax

Horský hotel Relax *** se nachází na severovýchodě České republiky - v Beskydech na okraji malebného valašského městečka Rožnova pod Radhoštěm. Hotel Relax je situován na kopci uprostřed lesoparku a Beskydské přírody, přibližně 15 minut chůze z centra města Rožnova.
V okruhu několika málo kilometrů v pohoří Beskydy je velká řada možností pro aktivní sport, lyžování, cyklistiku, letní i zimní turistiku, cykloturistiku a nepřeberné množství různých sportovních aktivit. Nabízí se také nepřeberná řada možností odpočinku a relaxace formou výletů do zajímavých míst tohoto kraje i návštěvou sportovních zařízení města Rožnova - (vyhřívaný krytý bazén s tobogánem, venkovní vyhřívané bazény, tenisové kurty, minigolf, kuželky, golfové hřiště, zimní stadion, bowling , Valašské muzeum v přírodě ).
Hotel Relax je vybaven veškerou potřebnou technikou a odpovídajícími sály pro pořádání sympózií, školení, porad a konferencí, včetně rozsáhlého a plně vybaveného kongresového centra.

Hotel nabízí možnost sportovního vyžití ve fitcentru, tenisových kurtech, vnitřním a venkovním vyhřívaném bazénu, automatická kuželna se dvěma dráhami, minigolfu a dětském hřišti přímo v areálu hotelu, dále stolní tenis, volejbalové hřiště.Hotel nabízí možnost sportovního vyžití ve fitcentru, tenisových kurtech, vnitřním a venkovním vyhřívaném bazénu, automatická kuželna se dvěma dráhami, minigolfu a dětském hřišti přímo v areálu hotelu, dále stolní tenis, volejbalové hřiště.

Ubytování

Nabízíme 85 dvoulůžkových, plně vybavených pokojů, některé s možností přistýlky, 3 luxusní apartmány , jeden upravený pokoj pro tělesně postižené. Všechny pokoje jsou vybaveny bezpečnostním zámkovým kartovým systémem.
Všechny hotelové pokoje mají vlastní balkon s výhledem na okolní lesy, koupelnu se sprchou, WC, televizi se satelitními programy.
Možnost připojení k internetu - WI - FI .
 
Hotel Relax je rovněž kompletně špičkově vybaven pro poskytování rehabilitačních služeb.
 • Vnitřní a venkovní bazén
 • Tenisový kurt
 • Sauna
 • Masáže
 • Koupele
 • Vodoléčba

Vstup do hotelových bazénů je pro ubytované hosty zdarma.

Fotogalerie - ubytování hotel Relax

Hotelová gastronomie a stravování

Ochutnejte valašské speciality horského hotelu v příjemném prostředí restaurace.
 • Restaurace s letní terasou
 • Kavárna Atrium pro pořádání rautů a společenských večerů, denní bar
 • Snídaně je formou bufetu, možnost polopenze i plné penze (výběr vždy ze tří jídel) nebo individuálně dle jídelního lístku

Pro milovníky grilování a specialit na grilu je připravena možnost grilování v přírodě v těsné blízkosti hotelu Relax.

Fotogalerie - hotelová gastronomie - jídelna

Nabídka hotelových služeb

Wellness, relax, kosmetika, masáže, vlastní kosmetické studio, směnárna, úschovna cenných předmětů, půjčovna horských kol, vlastní hlídané parkoviště.
 
Přijímáme platební karty:
 
VISA,
EC/MC,
AMERICAN EXPRESS

Konference - společenské akce a události - školení - pronájem prostor

Prostory hotelu Relax jsou ideální pro konání nejrůznějších oslav, obchodních jednání, konferencí, školení a workshopů.
Hotel je vybaven veškerou technikou a odpovídajícími sály pro pořádání sympózií, školení, porad a konferencí.
 • 2 x ozvučený sál pro 100 osob
 • 2 x salónky pro 40 osob
 • 1 x salónek pro 30 osob
 • 1 x salónek pro 15 osob

Konferenční sály jsou kvalitně a profesionálně ozvučené a vybavené veškerou potřebnou audiovizuální technikou.

Umístění - lokalizace hotelu Relax

Hotel Relax se nachází ve směru příjezdu od Valašského Meziříčí ve směru na Rožnov projedete 1. světelnou křižovatku rovně a asi po 1 km, na dohled před 2. světelnou křižovatkou odbočíte doleva. 

Ve směru od Frenštátu pod Radhoštěm odbočíte na světelné křižovatce doprava a zhruba po 100 metrech opět doprava. Po dalších cca 200 metrech již přijedete přímo k areálu hotelu Relax.

Fotogalerie - wellness v horském hotelu Relax

Kontakty - informace - rezervace - objednávky

Kontakt:
 
Beskydský hotel RELAX ***
Lesní - 1689
Rožnov pod Radhoštěm
PSČ  756 61
Czech Republic
 
Telefon:  (+420) 571 648 100-1
Fax:        (+420) 571 648 106
 
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
web:    www.hotelrelax.cz 

info :    www.beskydy.eu

Fotogalerie - horský hotel Relax

Nabídka ubytování a wellness služeb

 
Nabízíme 85 dvoulůžkových, plně vybavených pokojů, některé s možností přistýlky, 3 luxusní apartmány , jeden upravený pokoj pro tělesně postižené. Všechny pokoje jsou vybaveny bezpečnostním zámkovým kartovým systémem.
Všechny hotelové pokoje mají vlastní balkon s výhledem na okolní lesy a Beskydy, koupelnu se sprchou, WC, televizi se satelitními programy, telefon s přímou volbou.
Možnost připojení k internetu - WiFi .
 
Hotel Relax je rovněž kompletně a špičkově vybaven pro poskytování rehabilitačních a wellness služeb.
 
 • Vnitřní a venkovní bazén
 • Tenisový kurt
 • Sauna
 • Masáže
 • Koupele
 • Vodoléčba
 • Vstup do hotelových bazénů je pro ubytované hosty zdarma.

Mapa příjezdu - jak se k nám dostanete

Copyright © www.BESKYDY.eu. Na veškeré texty, fotografie, články a informace zde uvedené se vztahují autorská práva. Upozorňujeme že jakékoliv kopírování či přepisování textů, článků, informací nebo kopírování fotografií bez písemného souhlasu provozovatele a majitele stránek je trestné podle zákona o autorských právech. e-mail : info@beskydy.eu  /  telefon redakce : 737 805 346

Portál Beskydy.eu používá k poskytování inteligentních služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.