Wellness hotel Kempa

Wellness hotel Kempa se nachází v malebné vesničce Bukovec v Beskydech, kousek od polských hranic. Na výběr ubytování je z 11 útulných pokojů s možností přistýlky a 4 apartmánů. Mezi standartní vybavení všech pokojů hotelu patří koupelna s vlastním sociálním zařízením, LCD televize, trezor, nábytek z masivního dřeva a fén na vlasy. Veškeré hotelové pokoje disponují velkým balkonem s krásným výhledem na Beskydy a na zdejší přírodu a hory. Wifi připojení je dostupné v celé budově hotelu. Na výborném a kvalitním  jídle si můžete pochutnat v hotelové restauraci. Pro Vaši relaxaci můžete využít luxusní hotelové wellness centrum s vnitřním bazénem s ohřívanou vodou, solnou jeskyni, saunu, vířivku či možnost různých masáží. Parkování je možné před hotelem zdarma.

Fotogalerie

Připravujeme pro vás.

Popis a umístění wellness hotelu Kempa

Nově vybudovaný luxusní wellness Hotel Kempa vám nabízí senzační ubytování uprostřed přírody těšínských Beskyd. 
Hotel Kempa se nachází na nejvýchodnějším konci České republiky, v obci Bukovec nedaleko česko-slovensko-polského trojmezí. 
K hotelu patří lyžařský areál s vlekem a dráhou pro snowtubing, v létě je kopcovitá Gorolie, jak se zdejšímu kraji odjakživa říká, 
skvělou destinací a výchozím místem pro výlety pěšky i na kole. 
Wellness hotel Kempa nabízí 11 nadstandardně zařízených luxusních pokojů a 4 apartmány s výhledem na okolní kopce a Beskydy.
Hotel má vlastní restauraci, moderní špičkově vybavené wellness centrum, půjčovnu horských kol i sál a salonek k pořádání společenských, popřípadě podnikových a soukromých akcí. 
Do vyšších pater hotelu jezdí výtah, před budovou se nachází dostatek bezplatných parkovacích míst.

Wellnes

VE WELLNESS CENTRU HOTELU KEMPA JE PRO VÁS PŘIPRAVENO KRÁSNÉ A STYLOVÉ ZÁZEMÍ PRO RELAX, REGENERACI, ZÁBAVU A UVOLNĚNÍ.
BAZÉN JE VYHŘÍVANÝ NA 28 - 30°C, MÁ TVAR LEŽATÉ OSMIČKY, KTERÁ TVOŘÍ 2 KOUPACÍ ČÁSTI - DĚTSKOU (HLOUBKA 70 CM) A PLAVECKOU (HLOUBKA 150CM). OBKLAD BAZÉNU JE PROVEDEN Z KLASICKÉ MODROBÍLÉ MOZAIKY A EFEKTNÍ JE I JEHO PODVODNÍ OSVĚTLENÍ. BAZÉNOVÝMI ATRAKCEMI JSOU VODNÍ CHRLIČ, PERLIČKOVÁ LAVICE A DNOVÝ BLOWER.
 
FINSKÁ SAUNA NABÍZÍ SKVĚLOU PŘÍLEŽITOST PRO NIČÍM NERUŠENOU RELAXACI. V PROSTORNÉ SAUNOVÉ KABINĚ Z TOPOLOVÉHO DŘEVA VYHŘÍVANÉ NA 90°C MŮŽE ZDE POHODLNĚ ROZJÍMAT AŽ ŠEST OSOB. U SAUNY JE K DISPOZICI LEDOVÁ SPRCHA A OCHLAZOVACÍ VĚDRO. ODPOČÍVAT PO SAUNOVÉM RITUÁLU MŮŽETE V SOLNÉ JESKYNI.
 
DÁLE JSOU K DISPOZICI MASÁŽE OD KLASICKÝCH RELAXAČNÍCH, PŘES MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY AŽ PO REGENERAČNÍ ZÁBALY.  CENU MASÁŽÍ A DALŠÍ PODROBNOSTI NALEZNETE V SAMOSTATNÉ NABÍDCE MASÁŽE.
 
SOLNÁ JESKYNĚ JE VYBUDOVÁNA Z 9 TUN KAMENNÉ SOLI, TAKŽE KLIMA JE ZDE OPRAVDU VYJÍMEČNÉ. PŘÍJEMNOU ATMOSFÉRU DOTVÁŘÍ LED OSVĚTLENÍ A RELAXAČNÍ HUDBA. 
 
WHIRPOOL VÁS NÁDHERNĚ PROHŘEJE ZEJMÉNA KDYŽ PŘÍJDETE VYMRZNUTÍ PO ŘÁDĚNÍ VE SNĚHU NEBO KDYŽ VÁS VENKU ZASKOČÍ SYCHRAVÉ POČASÍ. 
 
OBČERSTVENÍ DO WELLNESS CENTRA JE MOŽNO ZAKOUPIT V RESTAURACI NA BARU.
VŠECHNY SLUŽBY VE WELLNESS CENTRU MŮŽETE SVÝM BLÍZKÝM ZAKOUPIT TÉŽ I FORMOU DÁRKOVÉHO POUKAZU.

Fotogalerie - wellness

6

Připravujeme.

7

Připravujeme.

Fotogalerie

Připravujeme pro vás...

Kontakty - informace - objednávky

Adresa hotelu:
Bukovec - 180
Bukovec
739 85
 
Kontakty:
Tel. manager : +420 775 635 663
Tel. recepce  : +420 774 479 543
 
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Mapa příjezdu - jak se k nám dostanete

Copyright © www.BESKYDY.eu. Na veškeré texty, fotografie, články a informace zde uvedené se vztahují autorská práva. Upozorňujeme že jakékoliv kopírování či přepisování textů, článků, informací nebo kopírování fotografií bez písemného souhlasu provozovatele a majitele stránek je trestné podle zákona o autorských právech. e-mail : info@beskydy.eu  /  telefon redakce : 737 805 346

Portál Beskydy.eu používá k poskytování inteligentních služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.