Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu
  • Jaký je optimální postup při objednávání a zarezervování ubytování v požadované chatě - hotelu - penzionu ?? +

    Vyberte si ubytovací zařízení na stránkách Resort Beskydy - www.Beskydy.eu podle Vašich požadavků, parametrů a kritérií. Každá prezentovaná a propagovaná chata, hotel, penzion má popis s možnostmi ubytování - včetně fotogalerie konkrétního hotelu - chaty. Každé námi prezentované ubytovací zařízení je opatřeno konkrétními kontaktními údaji ( telefon , email , fax , web ) takže již není nutno kontaktovat naši redakci ani provozovatele těchto stránek - stačí pohodlně a přímo kontaktovat požadovaný hotel - popřípadě penzion nebo chatu a zarezervovat si ubytování.  
  • Jsem majitel, provozovatel hotelu - jak můžu prezentovat své ubytovací zařízení ?? +

    Pokud jste majitel, popřípadě provozovatel hotelu - chaty - penzionu - wellness centra a máte zájem o spolupráci s cestovní kanceláří provozující tento portál a o propagaci a prezentaci vašeho ubytovacího zařízení popřípadě wellness centra na tomto portálu Resort Beskydy - kontaktujte nás kdykoliv na uvedených kontaktech - popřípadě telefonicky , emailem nebo pomocí kontaktního formuláře na stránkách www.Beskydy.eu .
  • Jsem provozovatel hotelu - jak můžu získat zdarma fotografie ubytovacího zařízení ? +

    Pokud jste provozovatel nebo majitel hotelu - chaty popřípadě penzionu a máte zájem o prezentaci a propagaci Vašeho ubytovacího zařízení na tomto portálu Resort Beskydy - prezentaci vám rádi zhotovíme.  V případě spolupráce máte zhotovení digitálních fotografií Vašeho ubytovacího zařízení zcela zdarma a to jak interiérů - tak exteriérů vaší chaty , hotelu - wellness centra popřípadě penzionu. Zhotovené fotografie budou použity do fotogalerie Vašeho ubytování a fotografie rovněž můžete používat pro vaše účely ( pohlednice - propagační materiály - webové stránky a pod. )

Máte zájem o spolupráci? Zhotovíme Vám profesionální fotografie ubytovacího zařízení. Máte dotaz? Kontaktujte nás kdykoli.

Máte zájem o propagaci a prezentaci vašeho hotelu - chaty - penzionu? O propagaci vašeho wellness?
Jdi nahoru
Dolů